Author: n***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soo gorgeous like a blonde blowout Love it so realistic
Color: Gold
Price: 219kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 270 g |
| Length | 76 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25102181564850575 |
Author: n***0
Date:
Review: Soo gorgeous like a blonde blowout Love it so realistic
Color: Gold
Author: h***y
Date:
Review: Such a pretty wig, amazing quality. I got tons of compliments
Color: Brown
Author: k***2
Date:
Review: The week is so good and the colour is true to the picture. I would strongly recommend if you wanna buy a wig. The qualities is also pretty well
Color: Brown
Author: e***r
Date:
Review: i love it it’s so very good!!!
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.