Author: k***e
Date:
Review: I LOVE IT!! People even thought that it's my hair and that I dyed it🤭
Color: Baby Pink
Price: 146kr
Original Price: 195kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Baby Pink |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 78 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2408137529194749 |
Brand Name: alicegarden
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/alicegarden-sc-0142100385.html
Quality: 8975646 people said the quality is very good!
Author: k***e
Date:
Review: I LOVE IT!! People even thought that it's my hair and that I dyed it🤭
Color: Baby Pink
Author: h***6
Date:
Review: love love love
Color: Baby Pink
Author: d***s
Date:
Review: This wig turned out to be good quality, and the length is perfect. I recommend it😇💕
Color: Baby Pink
Author: p***r
Date:
Review: this is SOSO cuteeeeeeeee, like I can’t this is prob the best thing I got here !!!
Color: Baby Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.