Author: p***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fits really well, good quality
Color: Black
Price: 12kr
| Material | Polyester |
| General Specification | 1PC |
| Special Selling Point | Wig Net Caps |
| Type | Wig Caps |
| Height | 0.3 cm |
| Length | 11.8 cm |
| Width | 7.9 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb260226131671606687669 |
Author: p***y
Date:
Review: Fits really well, good quality
Color: Black
Author: A***r
Date:
Review: Questa retina per capelli sembra valida, ma non particolarmente diversa da tutte le altre a buon prezzo…
Color: Black
Author: S***a
Date:
Review: Etwas zu kurz aber naja war klar
Color: Apricot
Author: l***0
Date:
Review: it's good and fine. iIlike it
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.