Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Best quality and is easy to set up
Color: White
Price: 957kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Floor Standing |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Color | White |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Home Cinema |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 0 to 999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LED |
| ANSI | Other |
| Projection size | 20-300" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | BT2020 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | None |
| SKU | se2409097176390107 |
Author: m***7
Date:
Review: Best quality and is easy to set up
Color: White
Author: i***s
Date:
Review: Great quality. Software with apps like Netflix, YouTube, Google Play Store Easy Setup.
Color: White
Author: a***e
Date:
Review: good quality, thanks.
Color: White
Author: c***7
Date:
Review: Great
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.