Author: b***4
Date:
Review: I love this tablet it works perfectly and it loads up very quickly and it is slim and sleek
Color: Grey With Mouse and Keyboard
| Charger | Not include a charger |
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25021323642732554 |
Brand Name: Relndoo
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Relndoo-sc-0142116908.html
Quality: 2722163 people said the quality is very good!
Author: b***4
Date:
Review: I love this tablet it works perfectly and it loads up very quickly and it is slim and sleek
Color: Grey With Mouse and Keyboard
Author: n***1
Date:
Review: una table muy bonita y va bien para hacervtareas en el cole. y acabo de comoarar una targeta sim para piner y me acabo de dar cuenta que no tiene la bandeja de la targeta.
Color: Grey With Mouse and Keyboard
Author: o***a
Date:
Review: Je l'ai adoré, mais la batterie se décharge rapidement.
Color: Grey With Mouse and Keyboard
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.