Author: k***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing, looks realistic
Color: Multicolor
Price: 122kr
Original Price: 163kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 45 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2209242598499029 |
Author: k***2
Date:
Review: Amazing, looks realistic
Color: Multicolor
Author: m***l
Date:
Review: Ahm I will be buying all. The wig feels so soft!!! Did not expect
Color: Multicolor
Author: A***a
Date:
Review: SO AMAZING and looks so realistic if you want to buy don't think twice! my Favorite of all time
Color: Multicolor
Author: k***i
Date:
Review: I love the quality of this. It's more beautiful in real life. I have not had the courage, to wear it out yet.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.