Author: f***f
Date:
Review: كريم لليدين اول مرة بستخدمو وبحسب التعليقات بيعطي نتيجة حلوة
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Price: 21kr
| Color | White |
| Texture | Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Type | Hand Cream |
| Scent | Others |
| Effect | Long Lasting Fragrance |
| Höjd | 11.04 cm |
| Bredd | 3.62 cm |
| Längd | 3.62 cm |
| SKU | sb2402270362251331 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Utvalda och lyxiga väsentligheter gjorda av hållbara tyger av livsmedelskvalitet med fokus på kvalitet.
Quality: 8833751 people said the quality is very good!
Author: f***f
Date:
Review: كريم لليدين اول مرة بستخدمو وبحسب التعليقات بيعطي نتيجة حلوة
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: e***d
Date:
Review: جميل جدا
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: n***i
Date:
Review: حبيتو
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: 4***7
Date:
Review: Jätte fint
Färg: Vitt
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.